חנקין 7 חולון , 5827501

טלפון: 972-50-5223402

טלפקס: 972-3-5041856

info@agrimapic.com

צור קשר

  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

ההודעה נשלחה בהצלחה

בני שמעון

בני הינו אחד משלושת המייסדים של חברת Agrimapic, הוגה הרעיון והוותיק מבין המייסדים, ועל כן, בני מכהן כמנכ"ל החברה וכמטיס הראשי שלה. 

בני החל את דרכו בעולם התעופה בגיל 10 ,אז הטיס טיסנים והמשיך והתקדם  עד לרמת תחרויות ארציות. בהמשך, בגיל 16, הוסמך בני כטיס אז"מ ומאז צבר ניסיון רב, בתחום הטיסה ובתחום התעופה בכללו.

קורות חייו המקצועיים של בני כוללים כ - 17 שנים בסניף הישראלי של חברת Autodesk, שם החל את דרכו כמהנדס ישומים, והמשיך לתפקידים מרכזים בחברה, כמנהל טכנולוגיה וכמנהל פיתוח עיסקי. במהלך שנותיו ב Autodesk, צבר בני ניסיון רב בתחומים כגון CAD / PLM / CAE ועליהם אף הירצה ולימד בפורומים מיקצועים רבים. 

כחלק מתפקידיו השונים בחטיבת המכאניקה של Autodesk בישראל, בני היה מעורב בפרויקטים רבים ובמיגוון רב של תחומים השונים זה מזה, דוגמאת  אוויוניקה, רפואה, השקיה, מחשוב ועוד.

בני הינו בעל תואר ראשון ב"הנדסת מכונות" מאוניברסיטת תל אביב ותואר נוסף ב"ניהול ארגון" מאוניברסיטת בר-אילן. 

בני הינו מומחה ויועץ במתן פתרונות ייצור, ניהול פרויקטים, ניתוח תחרותי ומגמות, ניהול עסקי אסטרטגיה ושיווק.

 
מיקי אלקלס

מיקי נמנה אף הוא על חבורת המייסדים של חברת Agrimapic.

מיקי הינו בוגר ביה"ס הגבוה לאומנות הצילום "קמרה אובסקורה" וכן מסלול הטכניון ל"פיקוח על הבניה". למיקי ניסיון עשיר מאוד במיגוון רחב של תחומי צילום, כגון תמונות Slice, צילום ווידאו, צילום במהירויות גבוהות מאוד (בתחום הביטחוני בעיקר, אך גם בתחומי הטבע). למיקי יכולת טכנית גבוהה המאפשרת השגת תוצאות מעולות הן ברמה הטכנית והן ברמה האומנותית. מיקי עוסק בתחומים מגוונים מאוד של עולם  הצילום, הן בארץ והן בעולם. בין השאר, צילם מיקי עבור נשיונל גיאוגרפיק, וכן עבור רשתות טלוויזיה שונות, תוכנית טבע ותוכניות אישיות (כגון "מסע עולמי", עם אייל פלד, אמזונס, של ערוץ 2 ועוד).

מיקי הינו מומחה בתפעול וצילום מרחפן, והוא זה שצילם עבור תאגיד "נטע" את ת"א במהלך תחילתו של פרויקט "הרכבת הקלה".לאור נסיונו הרב ויכולותיו המוכחות של מיקי בתחום הצילום, הוא  מכהן כסמנכ"ל התפעול והצלם הראשי של החברה.